У львівському Гарнізонному храмі молитовно відсвяткували День Збройних сил України

6 грудня у львівському Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла відбулася урочиста Божественна Літургія з нагоди святкування Дня Збройних сил України та 8-ої річниці відкриття храму.

Літургію очолив голова Центру Військового Капеланства та настоятель храму о. Степан Сус у співслужінні з капеланами о. Тарасом Михальчуком, о. Андрієм Хомишином, о. Андрієм Сіданичом, о. Юрієм Остап’юком, о. Михайлом Білецьким, о. Богданом Куликом, о. Мироном Горбовим та о. Юрієм Балухом. На молитві також були присутні курсанти та керівництво Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

У своїй проповіді о. Степан пригадав усім військовим про потребу “духовного спортзалу”, яким для кожного християнина є молитва. “Багато військових після повернення з війни виявляють, що крім війни зовнішньої їх також переслідує “внутрішня війна”. Долати цю війну варто разом з Богом та близькими”, – зауважив капелан.

По завершенні Літургії на подвір’ї Гарнізонного храму військовослужбовці та прихожани мали нагоду послухати виступ військового оркестру Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

kapelanstvo.info