У Києві заплановано круглий стіл з приводу механізму втілення Концепції душпастирської опіки в Збройних Силах України

20 червня 2011 року відбулося засідання організаторів круглого столу, що проходитиме 26 липня в Будинку офіцерів м. Києва. Основною темою заходу стане презентація та обговорення механізму впровадження Концепції душпастирської опіки в Збройних Силах України.

Засідання робочої групи очолив о. Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту Патріаршої Курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України, були присутні полк. Руслан Коханчук, старший офіцер відділу роботи з громадськими та релігійними організаціями Міністерства оборони України, Максим Васін, виконавчий директор громадської організації «Інститут релігійної свободи», Товмірзаєв Руслан Вахаєвич, прес-секретар Духовного управління мусульман України, бр. Василь Хіміч, Голова ОХВУ, владика Володимир (Черпак), УАПЦ, та Соломія Щур, прес-секретар Департаменту.

Члени робочої групи обговорили план та місце проведення круглого столу, а також визначили запрошених доповідачів та учасників обговорення можливого механізму впровадження Концепції, серед яких – представники Міністерств України, що брали участь у прийнятті Концепції душпастирської опіки в Збройних Силах України.

Під час круглого столу планується обговорити діяльність Ради душпастирської опіки, що функціонує при Міністерстві оборони України, засвідчивши напрацювання дорадчого органу за минулі роки, а також визначити напрямки та етапи на шляху формування повноцінної системи душпастирської опіки в Україні.

Прес-служба Департаменту капеланства