У Києві відбулось засідання Департаменту Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України

17 лютого у Києві відбулися перші в цьому році збори Департаменту Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України за участі Владики Михаїла (Колтуна) – керівника Департаменту, о. Любомира Яворського – його заступника, о. Костянтина Пантелея – керівника відділу душпастирства у пенітенціарній системі України, полк. запасу Олександра Мельника – референта Департаменту та Соломії Щур – прес-секретаря Департаменту .

На початку засідання Владика Михаїл підкреслив важливість служіння капеланів у царині душпастирської опіки силових структур. На засіданні було розглянуто Доручення Президента України з метою посилення військово-патріотичного та духовного виховання військовослужбовців, забезпечення їх конституційного права на свободу віросповідання, а також підбито підсумки праці Департаменту за час його діяльності.

Додаток:

Доручення Президента України

з метою посилення військово-патріотичного та духовного виховання військовослужбовців, забезпечення їх конституційного права на свободу віросповідання:

М. Азарову

Опрацювати питання щодо створення у Збройних силах України, інших утворених відповідно до законів України військових формуваннях умов для реалізації військовослужбовцями права на свободу віросповідання, у тому числі участі у богослужіннях і виконанні релігійних обрядів, а також щодо духовної опіки військовослужбовців та внести в установленому порядку відповідні пропозиції.

Термін – 1 травня 2011 року

В. Янукович