У Києві відбудеться презентація благодійного проекту “Переможці”

03 лютого (середа) о 18:30 у приміщенні Національного музею Т. Шевченка (Київ, бульвар Тараса Шевченка, 12) відбудеться урочиста презентація соціального мультимедійного проекту “Переможці”

385220102Велику фотовиставку відвідають герої АТО, спортсмени, волонтери, зірки, громадські лідери, культурні діячі, меценати, дипломати, топ-блогери і журналісти. У програмі – музичні виступи Анастасії Приходько, TARABAROVA, а також Kiev Tango project, колективу “Українські Барви”, гурту “Врода” та Ейри.

Соціальний мультимедійний проект “Переможці” – спільний проект Телевізійної служби новин та журналу VIVA!  за підтримки благодійного фонду “Save Lives Together”, клініки доктора Валіхновського, громадської організації “Підмога.інфо”.

Проект розповідає історії бійців АТО та волонтерів, які під час воєнних дій на сході України втратили кінцівки, але не втратили сили духу. Його основою стала серія фотографій відомого українського фотографа Олександра Мордерера та арт-директора Тетяни Рубльової, які демонструють, що люди з протезами – це повноцінні члени суспільства, щасливі, красиві, які мають усі можливості жити, працювати, втілювати мрії, одружуватися, здобувати нові перемоги. У 2016 році фотовиставку буде показано в кількох містах США та Канади. Куратор проекту – Соломія Вітвіцька, ведуча новин ТСН на телеканалі 1+1.

Фотовиставка  “Переможці” буде відкрита і доступна для всіх охочих з 4 лютого до 21 лютого в Києві, у Національному музеї Т. Шевченка. 

Окрім виставки, вже наступного тижня у продажу з’явиться спецвипуск журналу VIVA! “Переможці”, кошти від продажу якого підуть на розвиток сучасного протезування в Україні. Журнал буде представлений в мережі Yakaboo.ua, а також книгарнях, на фестивалях тощо.

385220255Проект “Переможці” також включає серію інтерв’ю з героями АТО і відомими особистостями, які живуть з протезами. Куратор проекту – ведуча ТСН Соломія Вітвіцька – готує цикл сюжетів про відважних людей, які втратили кінцівки, але не впали духом та досягнули успіхів як у професійному, так і в особистому житті, і своїм прикладом надихають тисячі співвітчизників.

Зокрема, в межах проекту в ефірі Телевізійної служби новин буде показана низка новинних сюжетів, які розповідатимуть історії його учасників та цікаві факти про нові можливості протезування. Бійці ділитимуться особистими спогадами про те, як отримали поранення, як змінилося їх життя, та яким вони бачать своє майбутнє.

За матеріалами ТСН