У Києві обрали нового голову та секретаря Ради у справах душпастирської опіки при МОУ

Сьогодні, 21 грудня 2017 року, відбулося звітно-виборче засідання Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України. Представниками УГКЦ в Раді є керівник Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ владика Михаїл (Колтун) і заступник керівника Департаменту о. Любомир Яворський.

Основною метою засідання були вибори нового голови та секретаря Ради.

В результаті голосування головою Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України було обрано владику Михаїла (Колтуна), а секретарем – пастора Василя Хіміча, відповідального від Всеукраїнського союзу об’єднань євангельських християн-баптистів. Важливо зазначити, що голова Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України стає радником Міністра оборони на громадських засадах.

У своєму слові до представників різних конфесій, що входять до Ради, новообраний голова – владика Михаїл (Колтун) – наголосив на важливості консолідації у спільній справі служіння українським військовим. Злагоджена діяльність є основою для продуктивної праці задля миру в Україні, підтримки українського війська та розвитку Служби військового духовенства.

Окрім того, під час зустрічі було підбито підсумки діяльності Ради у 2017 році та заплановано завдання на новий 2018 рік. Основну увагу буде приділено впровадженню закону про Службу військового капеланства. А зараз уже триває робота над організацією різдвяного концерту для військовослужбовців, учасників АТО та їхніх сімей.

25594192_10215712111143748_6807278511660356626_n

Довідка.

Рада у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України діє з 2009 року і є представницьким міжконфесійним консультативно-дорадчим органом, що діє на громадських засадах при Міністерстві оборони України. Діяльність Ради ґрунтується на засадах рівності, поважного ставлення до внутрішніх настанов і традицій усіх офіційно діючих в Україні релігійних організацій.

Владика Михаїл (Колтун) обраний головою Ради вдруге. Військовий єпископ УГКЦ уже очолював Раду у 2011 році.

Секретарем Ради п’ять років був о. Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ.

 Прес-центр Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ