У Києві говорили про значення Церкви у розвитку місцевої демократії

18 жовтня 2017 року в Києві при парафії Бориса і Гліба УГКЦ Дарницького району міста відбулося засідання круглого столу, під час якого говорили про роль Церкви в розвитку місцевої демократії. Участь у заході взяв отець Валерій Гром, референт Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ. 

Захід відбувся у приміщенні бібліотеки родинного читання № 160. Основною темою його була «Ініціатива Церковної громади у вирішенні спільних локальних проблем для розвитку місцевої демократії». Провели подію в рамках Європейського тижня місцевої демократії.

Під час круглого столу учасники намагалися відповісти на низку важливих запитань про роль Церкви та релігійної громади в житті та розвитку місцевого населення, а саме: чи потрібна Церква громаді району? Чим займається парафія УГКЦ крім молитви? У чому полягає соціальне служіння Церкви? Що є спільного в роботі бібліотеки та Церкви? Ці та інші питання порушував для обговорення голова прес-бюро Київської архиєпархії УГКЦ о. Андрій Боднарук. Він запрошував до виступу голову комісії УГКЦ сприяння єдності християн о. Ігоря Шабана, військового капелана УГКЦ, референта Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ о. Валерія Грома, референта бюро екології Київської архиєпархії УГКЦ о. Романа Романовича та голову комісії Київської архиєпархії «За тверезість життя» о. Євгена Чернюка.

В ході дискусії розглядалася роль релігійної громади у збереженні єдності України як  запоруки розвитку місцевої демократії, у підтримці опіки Церкви над родинами учасників АТО, у збереженні природи довкілля та вирішенні екологічних проблем району.

FB_IMG_1508406986179

Акцентували увагу присутніх і на вирішенні проблеми залежних та узалежнених від алкоголізму, наркоманії та інших шкідливих звичок мешканців району. Про роботу інспекторів відділу зв’язків з громадськістю УПП у місті Києві ДПП розповіли сержант поліції Луіза Сідельникова та старший лейтенант поліції Ірина Чалієнко.

Учасниками засідання круглого столу також стали начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Наталія Коляда, заслужений працівник культури, директор ЦБС Дарницького району Головата Оксана Володимирівна, парафіяни парафії Святих Бориса і Гліба УГКЦ на Позняках, представники «Жіночого клубу на Позняках», переможці Проектів ГБ-1 та автори Проектів ГБ-2, працівники закладів культури району.

За повідомленням Київської архиєпархії УГКЦ