У Київському слідчому ізоляторі душпастир благословив дітей та вчителів на навчальний рік

2 вересня 2019 року у державній установі «Київський слідчий ізолятор» було проведено урочистий захід приурочений Дню знань – початку нового навчального року.

До участі у святкуванні були запрошені представники спеціалізованої школи I-III ступенів 139 з поглибленим вивченням математики Шевченківського району міста Києва, представники Релігійної організації «Скінія» УЦХВЄ та керівник Відділу УГКЦ з душпастирства у пенітенціарній системі України о. Костянтин Пантелей. Вихованцями були підготовлені привітання у прозі та віршах для вчителів та присутніх гостей. 

Вчитель спеціалізованої школи 139 Веретельникова А.О. виступила з щирою промовою та побажанням учням наснаги до навчання. Представники релігійних організацій привітали учнів подарунками та побажали їм успіхів у новому навчальному році, зазначивши про цінність освіти в їхньому майбутньому житті. На завершення отець Костянтин прочитав молитву Благословення дітей на навчальний рік.
 
Коштом жертводавців громади Св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі для навчального класу у Київському слідчому ізоляторі було придбано стельові світло-діодні світильники.