У Київській духовній семінарії відзначили день покровителя Центру душпастирства військовослужбовців

21 листопада, у день Святого Архистратига Михаїла й інших чесних небесних сил безтілесних, брати-капелани Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ у храмі Пресвятої Тройці КТДС урочисто відзначили день покровителя Центру душпастирства військовослужбовців.

Урочистості почалися з Акафісту до архистратига Михаїла, його очолив духівник ЦДВ отець Ростислав Височан, керівник відділу у справах душпастирства у ЗСУ Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, у співслужінні з військово-медичним капеланом отцем Віталієм Воєцою та секретарем семінарії отцем Юрієм Косачем. Урочиста частина святкування продовжилась складанням подяки за плідне служіння та активну участь братів-капеланів у різних заходах протягом року. Також від Департаменту військового капеланства було вручено подяку ректорові Київської Трьохсвятительської духовної семінарії отцю Петрові Жуку за добру та активну співпрацю ректорату та ЦДВ, а також за продовження славних традицій Греко-Католицької Церкви у вихованні свідомості та патріотичності майбутніх священнослужителів. Центральною подією святкування стало прийняття трьох братів-кандидатів у дійсні члени ЦДВ КТДС. Семінаристи, урочисто склавши присягу, стали повноправними членами капеланської сім’ї, пройшовши річний випробувальний термін на вірність та готовність служити. Також відбулося представлення чотирьох братів-кандидатів на членство в ЦДВ  імені архистратига Михаїла.

Після урочистої частини брати-капелани провели переобрання управи ЦДВ КТДС та обрали нового голову капеланської спільноти – брата п’ятого курсу Андрія Панчиняка, який замінив на цій посаді брата Олександра Француза. За пропозицією духівника Центру отця Ростислава, яку брати-капелани одноголосно підтримали, було надано статус почесного члена  ЦДВ КТДС отцю Віталієві Воєці.

ktds.org.ua