У Києві здійснили урочистий Чин посвяти українського війська під Покров Божої Матері

14 жовтня, в день свята Покрови Пресвятої Богородиці і День захисників і захисниць України, на Аскольдовій могилі, у Києві, відбувся Чин посвяти українського війська під Покров Божої Матері за участі військовослужбовців, військових капеланів УГКЦ та капелана канадського контингенту Міжнародної тренувальної місії «UNIFIER». Святковий захід пройшов з ініціативи Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ.

Урочистий Акт посвяти українського війська під Покров Богородиці та молитву за полеглих Героїв України провели заступник керівника Департаменту військового капеланства о. Андрій Зелінський, ТІ, керівник відділу у справах душпастирства у ЗСУ Департаменту військового капеланства о. Ростислав Височан, військові капелани УГКЦ о. Валерій Гром та о. Сергій Прудко.

У заході взяли участь військовослужбовці військової частини 3078 Національної гвардії України та курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Після спільної молитви о. Андрій Зелінський привітав воїнів зі святом та побажав їм у своєму служінні завжди пам’ятати про три важливі цінності – вдячність, пам’ять і відповідальність.

З привітальним словом до військових звернувся також капелан канадського контингенту Міжнародної тренувальної місії «UNIFIER» Жеремі Вітрано.

Далі захисникам і захисницям України передали солодощі та малюнки, які для воїнів власноруч приготували діти – вихованці Студії розвитку «Дружні сходини» м. Бровари.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ