У Києві завершився Курс з питань розвитку капеланської служби за участю представників Королівської канадської служби капеланів

13 грудня у Києві на базі Центрального будинку офіцерів Збройних Cил України завершився третій курс з питань розвитку капеланської служби за участю представників Королівської канадської служби капеланів, організований за підтримки Збройних сил Канади.

Головна мета навчального курсу – підвищення кваліфікації військових капеланів, які представляють різні релігійні конфесії і несуть духовне служіння як у районі проведення ООС, так і у військових гарнізонах у тилу. 

У двотижневому навчальному курсі взяло участь 26 капеланів ЗС України та 5 представників Королівської канадської служби капеланів. Від УГКЦ учасниками курсу стали військові капелани о. Юрій Лесишин, о. Юрій Ланик, о. Василь Іванюк, о. Володимир Шидловський та о. Віталій Кузьмин.

В урочистому завершенні курсу взяв участь заступник керівника Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ о. Андрій Зелінський, ТІ. Капелан акцентував на важливості духовної складової в перемозі Збройних Сил країни над ворогом, адже Дух завжди перемаже зброю у довгостроковій перспективі, тому місія капелана опікуватися духовним зростанням військовослужбовців задля покращення виконання ним покладеної на них місії.

Новопризначена Пані Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза у своєму вітальному слові наголосила на ефективності двостороннього співробітництва у сфері розвитку капеланського та душпастирського служіння між ЗС Канади та України та запевнила у продовженні підтримки Канадою незалежності України.

За матеріалами facebook.com