У Києві відбувся тренінг для духівників та керівників груп взаємодопомоги та підтримки родин військовослужбовців

26 листопада 2019 року у Історико-меморіальному музеї Михайла Грушевського у м. Києві відбувся тренінг для керівників та духівників груп взаємодопомоги, які здійснюють духовно-психологічний супровід родин військовослужбовців, на тему “Підсумки роботи груп підтримки та розробка стратегічних пропозицій щодо подальшої діяльності проекту в цілому”.

Захід, організований Департаментом військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, відбувся в рамках проекту духовно-психологічної опіки, підтримки та реабілітації родин військовослужбовців та членів родин загиблих військовослужбовців.

Участь у тренінгу взяли духівники, куратори, керівники груп взаємодопомоги з різних регіонів України, голови громадських об’єднань членів родин військовослужбовців, психологи, які працюють за зазначеним напрямком.

Куратор проекту Наталія Дубчак розповіла про проведені Департаментом військового капеланства заходи з родинами загиблих військовослужбовців за останній період. 

Учасники тренінгу отримали інформацію про проходження військової служби жінками у Збройних Силах України, про можливість отримання кваліфікованої медико-психологічної допомоги як жінками-військовослужбовцями, так і жінками – членами родин військовослужбовців, яку надає ГО “Інститут медико-соціальних проблем вразливих категорій населення”.

Власним досвідом роботи поділилася голова ГО “Дружина воїна” Тетяна Фреїшин з м. Івано-Франківська.

Спільний обід, можливість неформального спілкування під час перерв надали заходу дружньої, родинної атмосфери.

“Головна мета досягнута. Команда однодумців готова служити родинам військових, обпалених війною задля спокою у родинах, у серцях та душах”, – поділилася враженнями керівник проекту Наталія Дубчак.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ