У Києві відбувся семінар для родин військовослужбовців

18 січня, у день Навечір’я Богоявлення Господнього, у Патріаршому Соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві відбувся семінар для родин військовослужбовців, організований Департаментом військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ у рамках проекту “Трирічна програма УГКЦ психологічної опіки і соціального відновлення жертв війни у східній Україні”. 

Учасниками семінару стали більше двадцяти родичів військовослужбовців. В програмі заходу родини військових мали спільну святкову трапезу за українськими народними традиціями святкування Святвечора.

Під час зустрічі о. Ростислав Височан, керівник відділу у справах душпастирства у ЗСУ Департаменту військового капеланства, розповів присутнім про духовне значення свята Богоявлення Господнього.

У свою чергу керівник проекту Наталія Дубчак поділилася досвідом Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ у служінні та духовному супроводі родин військовослужбовців.

Щоб привітати зі святами родичів українських захисників на захід завітали члени Товариства українських студентів-католиків “Обнова”, які підготували цікаве театралізоване дійство з колядками, щедрівками та віншуваннями. 

Зустріч родин військовослужбовців пройшла у теплій дружній атмосфері, де кожен зміг поділитися власними переживаннями та отримати підтримку і розраду, оскільки програма заходу включала спілкування з духівником та психологом.

Даний проект реалізується Благодійною організацією “Фундація Архистратига Михаїла”.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ