У Києві відбулось розширене засідання правління Громадської ради при Міністерстві оборони України

3 червня у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулось розширене засідання правління Громадської ради при Міністерстві оборони України, на порядок денний якого були винесені наступні питання: законодавчі ініціативи з питань територіальної оборони: стан, проблеми та шляхи їх розв’язання; служба військового капеланства в Збройних Силах України.

На засіданні правління головував заступник Міністра оборони України Олександр Поліщук та голова Громадської ради при Міністерстві оборони України Володимир Чепець.

Від Української Греко-Католицької Церкви на засіданні був присутній керівник відділу у справах душпастирства у ЗСУ Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ – отець Ростислав Височан.

На запрошення голови Громадської ради при Міністерстві оборони України засідання також відвідали: депутат України, секретар Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки – Роман Костенко; голова Громадської ради при Міністерстві юстиції України – Юлія Паскевська; заступник голови СУВД з питань міжнародної та міжконфесійної співпраці – отець Костянтин Холодов; заступник голови Синодального управління військового духовенства УПЦ (Православної Церкви України) по співпраці з військовими закладами освіти – отець Димитрій Присяжний.

За матеріалами: https://bit.ly/3pffyBi