У Києві відбулася презентація книги о. Андрія Зелінського “Моя мандрiвка у Країну морпіхів. Із щоденника капелана”

27 липня у Києві відбулася презентація книги військового капелана о. Андрія Зелінського “Моя мандрiвка у Країну морпіхів. Із щоденника капелана”. Захід пройшов у Музеї Революції Гідності під модеруванням Михайла Винницького.

Під час війни на сході України отець Андрій Зелінський був пліч-о-пліч із воїнами, ділив із ними їхню тривогу й неспокій, підтримував, проводжав у засвіти бойових побратимів, дивився в очі смерті й цінував кожен новий день. “Моя мандрівка у Країну морпіхів” – це щоденник про те, як важливо прагнути до перемоги і розуміти, що найважливіша перемога – над самим собою; про те, як важливо мріяти, не зупинятися і вірити у нездоланну силу добра.

Андрій Зелінський – священник Української Греко-Католицької Церкви, військовий капелан, співзасновник, лектор і член Ініціативної групи та Наглядової ради Української Академії лідерства, викладач програми “Етика – політика – економіка” УКУ, заступник керівника Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ. Народився 1979 року. Філософську освіту здобував у St. Basil College, Стамфорд, США; богословську – у Pontificia Universita Gregoriana, Рим, Італія; політологічну – у Національному університеті “Києво-Могилянська Академія”, Київ. Своє капеланське служіння серед військовослужбовців розпочав у 2006 році в Академії сухопутних військ у Львові, а з червня 2014 року бере активну участь у забезпеченні духовною підтримкою українських військових у зоні АТО, здійснюючи своє служіння у підрозділах ЗСУ під Слов’янськом, Краматорськом, у Пісках, Дебальцевому та під Маріуполем Донецької області. Автор книги “Соняхи. Духовність під час війни”.

За матеріалами: maidanmuseum.org