У Києві молитовно вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

21 листопада, у День Гідності та Свободи, на алеї Героїв Небесної Сотні у Києві відбулася міжконфесійна панахида за загиблими учасниками Революції Гідності.

На молитву біля екуменічного храму Архистратига Михаїла та українських новомучеників УКГЦ прийшли родичі загиблих, учасники Революції Гідності, волонтери, ветерани, громадські діячі та небайдужі громадяни.

У заході взяли участь о. Андрій Зелінський, ТІ, заступник керівника Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, та о. Ростислав Височан, керівник відділу у справах душпастирства у ЗСУ Департаменту військового капеланства.

“Гідність і свобода – це дві важливі ознаки саме людини, сотворених на образ Отця. Гідність і свобода мають будити нас із середини для того, аби все, тоді почате, було немарним. Аби Україна, про яку мріяли усі, хто поклав свої життя упродовж буремних часів Революції Гідності, а згодом і на Східному фронті нашої держави, але також і всі ті, котрі впродовж століть боролися за гідність і свободу кожного українця і усього українського народу, аби усе те – наш з вами спільний подвиг ніколи не був забутим!”, – по завершенні молитви звернувся до присутніх о. Андрій Зелінський.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ