У Кривому Розі відбулася зустріч родин полеглих Героїв

15 травня у Храмі Святого Миколая Чудотворця м. Кривий Ріг в рамках проекту Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ “Трирічна програма УГКЦ психологічної опіки і соціального відновлення жертв війни у Східній Україні (2019-2022)” відбулася зустріч родин загиблих воїнів міста.

Захід організував та провів духівник групи взаємодопомоги та психологічної підтримки родин військовослужбовців м. Кривий Ріг о. Іван Талайло спільно з психологами Т. Денисюк та А. Золотих. Тема зустрічі – “Скорбота. Усвідомлення своєї ситуації. Поняття кризи та скорботи”.

Захід розпочався з Божественної Літургії та панахиди за упокій. Після спільної молитви учасники зустрічі обговорили труднощі та травми, які переживають люди внаслідок раптової та несподіваної втрати, а також втрати через тривалі хвороби. Кожен з присутніх мав змогу поділитися тим, як особисто подолав своє горе, чи вийшов із важкої ситуації.

Бесіди, розмови та консультації психологів та священника дали змогу кожному подивитися на свої переживання як на життєвий досвід, який може допомогти іншим людям пройти подібний нелегкий шлях втрати.

За повідомленням о. Івана Талайло