У Кривому Розі відбулася зустріч родин полеглих Героїв міста

5 червня 2021року у храмі святого Миколая Чудотворця УГКЦ м. Кривого Рогу в рамках проекту Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ відбулася молитовна зустріч групи взаємодопомоги та психологічної підтримки родин полеглих Героїв міста.

Захід організував та провів духівник групи о. Іван Талайло спільно з психологами Тетяною Денисюк і Анастасією Золотих. Зустріч почалася з Божественної Літургії та панахиди. Після молитви присутні спілкувалися на тему “Туга та спогади. Зміни в існуванні. Опис по фото.”

“Опис по фото – це таке нове в нашому спілкуванні, – ділиться враженнями учасниця зустрічі Ірина Харчук. – Були портрети рідних обціловані, залюблені. Туга та скорбота за рідною людиною зашкалювала…”.

Отець Іван розповів родичам Героїв про духовний аспект зцілення душевних ран та про безумовну Божу любов до кожної людини.

За повідомленням о. Івана Талайла