У Криму військовослужбовці святкували Преображення

У неділю 19 серпня зенітно-ракетний полк м. Євпаторії (в/ч А 4519) відвідав настоятель парафії Покрову Пресвятої Богородиці УГКЦ військовий капелан протоієрей Богдан Костецький разом з катехитом для військовослужбовців Людмилою Григор’євою. Отець привітав військовослужбовців зі святом Преображення Господнього. Командир частини п-к Олександр Матвієнко та заступник командира з виховної роботи п/п-к Олександр Ломака подякували душпастиреві.

Прикрасило святковий день виконання особовим складом повстанської пісні: «Нам поможе Святий Бог і Пречиста Мати України честь і волю мужньо захищати».

Відтак священик відслужив водосвятний молебень і освятив яблука та виноград, які зібрав для солдатів. Фрукти були подані до обіднього столу в солдатській їдальні.

У своєму слові отець Богдан сказав про духовне значення празника Преображення, закликав Боже благословення на воїнів, побажав любити і захищати Батьківщину. Опісля обійшов військовий стрій та окропив воїнів свяченою водою.

Тижнем раніше в рамках програми моралі і віровчення, розпрацьованої капеланом о. Богданом Костецьким та катехитом для військовослужбовців Людмилою Григор’євою, солдати прослухали лекцію «Дванадесятий празник Преображення Господнє», тому з радістю і усвідомленням духовного значення свята зустріли свого капелана.

На завершення підполковник Олександр Ломака особисто подякував отцю Богдану за відвідини та попросив і надалі душпастирювати у в/ч А 4519.

Повідомила Людмила Григор’єва, м. Євпаторія, АР Крим