У Ковелі волонтери провели день суспільної солідарності

23 листопада 2019 року у приміщенні Ковельської центральної районної бібліотеки в рамках акції «Суспільний день» відбулася презентація документального короткометражного фільму “Небо над головами”. Ініціаторами події стали волонтери Пенітенціарного душпастирства Української Греко-Католицької Церкви.

Метою заходу було плекання яснішого розуміння проблем профілактики й спокутування кримінальних правопорушень, розвитку волонтерського служіння у супроводі колишніх засуджених у суспільстві.

Представлення служіння реінтеграції неповнолітніх правопорушників представив  засновник соціального проекту підтримки неповнолітніх ув’язнених “Небо над головами”, автор фільму Василь Возняк. До участі у події були запрошені соціально-активні містяни, волонтери і співробітники Ковельського міськрайонного центру Філії Державної установи «Центр пробації» у Волинській області, Ковельської виховної колонії, студентська молодь, колишні вихованців колоній для неповнолітніх.

У підготовці події активну участь взяли настоятель ковельського монастиря Чину Найсвятішого Ізбавителя Блаженного Миколая Чарнецького о. Михайло Гасяк, п-і директорка Ковельської централізованої бібліотечної системи, заслужений працівник культури України Галина Божик, Начальник Ковельського міськрайонного центру Філії Державної установи «Центр пробації» у Волинській області – майор внутрішньої служби п-і Ірина Смоляр.

У програмі зустрічі відбулося представлення й обговорення короткометражного документального фільму молодого режисера Василя Возняка «Небо над головами».  Стрічка знімалася 2 роки, тривалість 18 хвилин. Тизер “Небо над головами” можна віднайти в Youtube.

В рамках суспільних днів, разом з редемтористами, волонтери відвідають виховну колонію для неповнолітніх в неділю 24 листопада 2019 року.