У Коломийській ВК 41 священики, освітяни, лікарі, депутати і в’язні провели спортивні змагання

Спортивний турнір провели 15 жовтня і приурочили до 71-ї річниці створення УПА. Змагання розпочали на спортивному майданчику Коломийської виправної колонії №41 державним гімном і підняттям прапора. Шість команд, а це: священики Отинійського деканату Коломийсько-Чернівецької єпархії, вчителі районного управління освіти, лікарі, депутати Коломийської районної ради, в’язні та працівники ВК-41 розпочали завзяту боротьбу за перемогу.

З привітальним словом до присутніх звернувся Адміністратор Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Кир Василій (Івасюк). “Нашим спільним завданням є не перемогти один одного, а показати пошану і людську солідарність, добрий приклад до наслідування”, – сказав Архієрей. До присутніх також звернувся Богдан Болюк, голова райради.
Для засуджених були ще організовані змагання по шахах, перетягування канату і підняття гирі. У зв’язку з погодними умовами, почався дощ, волейбольний турнір продовжили у приміщенні спорткомплексу по вулиці Довбуша, де перемогу святкували депутати. Друге місце здобули вчителі, треті священики. Владика Василій вручав переможцям пам’ятні грамоти і дарунки.

На завершення Єпископ відзначив, що всі ми є перш за все людьми, які через спортивні змагання почувалися однією командою і проявили справу милосердя по відношенню до ув’язнених. Цей суспільний захід є продовженням справи світлої пам’яті владики Миколая Сімкайла.

Автор: о. В. Перцович, прес-секретар Коломийсько-Чернівецької єпархії.