У Карпатах відбувся творчий християнський табір для дітей військовослужбовців «ArtArea-2021»

З 2 по 11 серпня у мальовничих Карпатах, в м. Яремче Івано-Франківської області, проходив Творчий християнський табір «ArtArea-2021», організований Департаментом військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ. Цьогоріч учасниками табору стали сорок п’ятеро дітей військовослужбовців, полеглих воїнів та ветеранів з дев’яти областей України.

Програма табору складалася з численних мистецьких майстер-класів (рукоділля, малювання на склі, ліпка з глини, акторська майстерність, радіоелектроніка, професійне фото, блогерство, спів тощо), щоденних богослужінь, духовних бесід і наук, спортивних ігор, квестів, змагань, конкурсів, переглядів фільмів, ватри, походу в зоопарк та водоспад Пробій, а також сходження на найвищу вершину України – гору Говерлу. Табір проходив за темою – “Космос у тобі”.

Як зазначив комендант табору о. Ростислав Височан, метою цьогорічного табору є, перш за все, відпочинок та реабілітація молоді завдяки проведенню численних майстер-класів, конкурсів, спортивних змагань. Присутність духівника та щоденна Літургія сприяють духовному розвитку молодої людини, кращому пізнанню себе, свого покликання. Праця в групах спрямована на розвиток лідерських якостей та відповідальності, створює атмосферу командного духу.

Таборову програму організаторам допомагали здійснювати аніматори зі Школи провідників християнських таборів, які протягом року готувалися до таборового літа, та селезіанські аніматори. Духовно-психологічний супровід таборовиків здійснював керівник відділу у справах душпастирства у ЗСУ Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ о. Ростислав Височан та військовий психолог, ветеран Андрій Козінчук.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ