У Карпатах відбувся духовно-патріотичний табір «Захисник» для дітей військовослужбовців

З 19 по 29 липня на території Національного природного парку «Сколівські Бескиди» проходив духовно-патріотичний табір «Захисник» для дітей військовослужбовців, організований Департаментом військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ. Учасниками табору цьогоріч стали п’ятдесять шестеро дітей з семи областей України.

Метою християнського військового вишкільного молодіжного табору «Захисник» є духовна, моральна, фізична та інтелектуальна підготовка молоді до відповідального та справедливого служіння іншим на прикладі традиційного вчення Церкви про воїнів-християн як захисників та служителів миру, добра, правди та справедливості.

«Табір «Захисник» – це не просто фізичний вишкіл, це місце, де Бог збирає різні дари: до нас приїжджають спортсмени, майбутні програмісти, семінаристи, художники, музиканти, студенти військових закладів – і всі вони стають одним – спільнотою, в якій кожен може зростати, навчитися відповідати за себе і один за одного. І що найважливіше для мене – «Захисник» має стати місцем, де молоді люди мають зустріти Бога, і навіть у екстремальних та важких ситуаціях зрозуміти, що Бог є поруч. Бог завжди кличе у пригоду!», – розповідає комендант табору, військовий капелан отець Ростислав Височан.

Вже традиційно організатором заходу є Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, співорганізаторами виступають ГО «Українська молодь – Христові», спілки ветеранів АТО м. Новий Розділ, м. Сколе та м. Дрогобич, управління молоді та спорту Львівської ОДА. 

До організації та проведення табору долучилися військові капелани УГКЦ о. Василь Боднар, о. Михайло Забанджала та о. Іван Хміль. Психологічний супровід учасників здійснював військовий психолог, ветеран Андрій Козінчук.

Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ висловлює вдячність усім, хто допоміг у реалізації даного проекту.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ