У Карпатах пройшов тренінг для духівників, психологів та керівників груп взаємодопомоги та підтримки родин військовослужбовців

З 26 до 29 жовтня у м. Славське, що на Львівщині, відбувся черговий тренінг для духівників, психологів та керівників груп взаємодопомоги та психологічної підтримки родин військовослужбовців.

Захід, організований Департаментом військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, відбувся в рамках проекту “Трирічна програма УГКЦ психологічної опіки і соціального відновлення жертв війни у східній Україні”.

Участь у тренінгу взяли духівники, куратори, керівники груп взаємодопомоги з різних регіонів України, голови громадських об’єднань членів родин військовослужбовців, психологи, які працюють за зазначеним напрямком.

У програмі зустрічі практичний психолог прочитала лекцію на тему “Вигорання та відновлення” та провела психотерапевтичне заняття “Мандала моєї мрії”.

Про стійкість в контексті чесноти мужність учасникам заходу розповів керівник відділу у справах душпастирства у ЗСУ Департаменту військового капеланства о. Ростислав Височан.

Координатор проекту Наталія Дубчак представила проведені Департаментом військового капеланства заходи з родинами загиблих військовослужбовців за останній період.

У програмі зустрічі також відбулася екскурсійна мандрівка до міста Сколе, оглядовий підйом канатною дорогою на гору Високий Верх, відвідини музею та гірські прогулянки. Щодня учасники тренінгу спільно молилися, навчалися та відпочивали, спілкуючись у теплій родинній атмосфері в мальовничому куточку Українських Карпат.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ