У Карпатах молодь вчилася організовувати наметові табори

З 27 по 29 вересня 2019 року в урочищі Яворина поблизу с. Липа Долинського району Івано-Франківської області відбувся практичний семінар по наметовому таборуванні для молоді у рамках програми Школи провідників християнських таборів.

Метою семінару було навчити молодих лідерів практичних навиків наметового таборування. Саме тому захід проходив у польових умовах. Програма семінару включала лекції про організацію табору, вибір території під таборування, нормативні документи для проведення наметового табору згідно чинного законодавства України тощо. Протягом трьох днів учасники вчились навиків орієнтування на місцевості та організації харчування на природі, ознайомились з основами мандрівництва та особливостями життя в природі, а також піднялися на хребет гори Яворина та відвідали бункер “Роберта”, провідника ОУН Карпатського краю.

Практичний семінар по наметовому таборуванні для молодих лідерів організував Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ спільно з Патріаршою комісією у справах молоді УГКЦ. Духівниками та інструкторами були військовий капелан о. Ростислав Височан та о. Петро Верхоляк, керівник Центру Академічного Душпастирства при ПКуСМ.

Прес-центр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ