У Івано-Франківську завершилася духовно-реабілітаційна програма для батьків полеглих Героїв України

26 листопада у м. Івано-Франківськ завершилася чергова духовно-реабілітаційна програма для татів полеглих Героїв з різних куточків України, організована Департаментом військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ. 

Духовний супровід групи здійснювали о. Ростислав Височан, керівник відділу у справах душпастирства у ЗСУ Департаменту військового капеланства, та о. Ярослав Рохман, медичний капелан Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

Реабілітаційна програма включала духовне спілкування, психологічну допомогу, екскурсії та відпочинок. Щодня батьки загиблих українських Героїв спільно молилися, спілкувалися в колі зі своїми духівниками та ділилися власними переживаннями.

Знаковою подією була зустріч з родинами загиблих воїнів м. Івано-Франківськ, покладання квітів на Алеї Слави та спільна панахида за полеглими Героями.

За час програми реабілітації тати полеглих Захисників України відвідали багато цікавих місць, в тому числі, завітали у с. Старуня Івано-Франківської області, де спільно під час Хресної Дороги молилися за мир в Україні. Крім того, батьки Героїв відвідали Музей блаженного священномученика Симеона Лукача та підпільної УГКЦ. Після цього побували біля єдиного діючого вулкану в Україні.

Нагадаємо, захід вже вчетверте організований в рамках проекту Департаменту військового капеланства “Трирічна програма УГКЦ психологічної опіки і соціального відновлення жертв війни у Східній Україні (2019-22)”.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ