У Івано-Франківську відбулася духовно-психологічна зустріч родин полеглих Героїв

18 квітня у Івано-Франківську за ініціативи Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ в рамках проекту “Трирічна програма УГКЦ психологічної опіки і соціального відновлення жертв війни у Східній Україні (2019-22)” відбулася духовно-психологічна зустріч групи підтримки та взаємодопомоги родин полеглих Героїв міста.

Захід відбувся за підтримки та безпосередньої участі о. Ярослава Рохмана, духівника групи. 

«Зараз ми всіма силами сконцентровані на війні, але наш погляд варто повертати також і до тих, хто сьогодні переживає страждання втрати», – пояснив важливість даної зустрічі о. Ярослав.

Розпочалась зустріч з панахиди за Героями, які загинули за час російської війни проти України – з 2014 року до сьогодні.

Далі керівник проекту Наталія Дубчак розповіла про досвід Департаменту військового капеланства в напрямку духовної та психологічної опіки родин полеглих за останні два роки діяльності.

У свою чергу отець Ярослав Рохман виступив з доповіддю на тему: «Як залишатися стійким в часі війни?» та розповів про те, як впоратися з сильними та складними переживаннями.

Володимир Веркалець, начальник відділу Івано-Франківського Міністерства у справах ветеранів, теж звернувся до батьків полеглих воїнів, оскільки його праця спрямована на те, щоб на державному рівні підтримати родини Героїв.

Завершилась зустріч спільним обговоренням та невимушеним спілкуванням родин у теплій атмосфері.

За матеріалами: ugcc.if.ua