У Ірпені зустрілися родини полеглих воїнів Приірпіння

23 липня у м. Ірпені, що на Київщині, на щомісячну молитовну зустріч зібралися родини полеглих Героїв Приірпіння.

Традиційно родичі загиблих воїнів взяли участь у Божественній Літургії та спільно помолилися панахиду за усіх полеглих на війні Героїв. Молитву очолили о. Мирослав Латинник, парох храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, та о. Віталій Воєца, військово-медичний капелан. Після спільної молитви відбулося невелике частування, де кожен зміг відчути себе у затишній родинній атмосфері добра і взаєморозуміння.

“Як завжди, в родинному колі, хоч при тихому душевному болю, у нас панувала дружня сімейна атмосфера. Кожен з нас чекає з нетерпінням чергової нагоди для зустрічі, і ми з радістю готуємося до неї”, – поділився враженнями о. Віталій.

У свою чергу Наталія Дубчак, координатор проекту, привітала іменинників та роздала подарунки від “Карітас-Ірпінь” і партнерів, а о. Мирослав вручив усім необхідні продуктові набори.

Прикрасою цього дня став огляд робіт художників пленеру “Намальований Ірпінь”, що експонувалися у саду біля храму Різдва Пресвятої Богородиці в Ірпені. О. Мирослав розповів про кожну з картин та авторів, щоб присутні могли ще раз у різних барвах споглядати своє чудове місто, впізнати рідну місцевість та побачити Ірпінь таким, яким він запам’ятався ще до війни.

О. Віталій висловив вдячність усім, хто підтримав та допоміг в організації цього заходу, а саме: БФ “Карітас-Ірпінь”, БФ “Карітас-Київ”, о. Ярославу Роману (Польща, Білий Бор) і парафіянам, о. Віталію Марцинюку та “Лицарям Колумба” (м.Фастів), Департаменту військового капеланства, Ірпінському історико-краєзнавчому музею, директору Анатолію Зборовському та заввідділу культури м. Ірпеня Євгенії Антонюк.

“Окрема подяка нашим Матерям і Дружинам полеглих Героїв за їхню віру, тепло, любов, громадську позицію та за те, що кожного з нас своїм прикладом стійкості надихають на Перемогу!”, – написав на своїй сторінці у соцмережі о. Віталій.

За повідомленням о. Віталія Воєци