У Ірпені відбулася щорічна Різдвяна зустріч для родин полеглих Героїв

8 січня 2023 року, у день Собору Пресвятої Богородиці і святого Йосифа Обручника та з нагоди Різдвяних свят, у храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Ірпеня, що на Київщині, відбулася зустріч-семінар “Батьківське Різдво” для групи психологічної підтримки і взаємодопомоги родин полеглих Героїв.

На початку зустрічі учасники спільно помолилися панахиду, яку очолили духівники групи о. Віталій Воєца та о. Мирослав Латинник. Далі родини полеглих воїнів, котрі прибули на запрошення з Ірпеня, Бучі, Коцюбинського, Гостомеля, Ворзеля та Києва, мали можливість поспілкуватися, поколядувати та послухати унікальну концертну програму.

Серед гостей були також мер міста-героя Ірпеня Олександр Маркушин та керівник Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради Євгенія Антонюк.

У своїх зверненнях кожен з гостей висловив родинам полеглих Героїв слова вдячності, запевняючи у подальшій підтримці, адже їхні рідні віддали своє життя за свободу та вільну і незалежну Україну.

Різдвяні віншування та дзвінку коляду дарував учасникам заходу Народний фольклорний колектив Міського будинку культури Ірпінської міської ради “Берегиня”. Про обряди Київщини та про традиції святкування Різдва Христового в різних регіонах України розповів заступник начальника Відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради Віталій Коваленко. Настоятель парафії отець Мирослав у черговий раз пригадав усім присутнім про важливість знання нашої історії, її шанування і передавання наступним поколінням, щоб ніхто не міг вкрасти у нас те, що належить лише нам.

На завершення зустрічі учасники передавали один одному “вогник любові”, висловлюючи свої бажання, а бажання у всіх одне – перемога, мир і добробут для України.

«Різдвяний час – це час зустрічі з народженим Христом, теплого спілкування та сімейного затишку, який ми сьогодні з радістю створювали для найрідніших! Багатьох родин ми знаємо з 2014 року… На наших зустрічах завжди панує особливе відчуття радості, що ми можемо бачитися, спілкуватися та разом йти вперед до омріяної перемоги!», – підсумував о. Віталій Воєца.

За повідомленням о. Віталія Воєци