У Гарнізонному храмі Львова відзначать 8-му річницю відкриття

6 грудня – День Збройних сил України та чергова річниця відкриття Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла у Львові. З цієї нагоди у п’ятницю об 11:00 год. відбудеться святкова Божественна Літургія за участю командування Львівського гарнізону та військовослужбовців.

Військові капелани Львівської архиєпархії УГКЦ запрошують долучитися до спільної молитви за успішну військову службу наших захисників, за Боже благословення для їхніх родин та звитяги у майбутньому.

“Своєю молитвою ми зможемо виразити нашу вдячність за щоденну нелегку та благородну місію, котру виконують українські воїни, мужньо та відважно боронячи нашу землю”, – наголошують капелани.

Розпорядок богослужінь у п’ятницю, 6 грудня:

8:00 – Божественна Літургія за всяке прошення;

10:00 – Божественна Літургія за упокій;

11:00 – Божественна Літургія за Збройні сили України та спільноту вірних Гарнізонного храму;

13:00 – Божественна Літургія за всяке прошення;

18:00 – Божественна Літургія за всяке прошення;

20:00 – Божественна Літургія за всяке прошення;

Також о 20:00 відбудеться вечір сповіді, де кожен бажаючий зможе приступити до Таїнства Покаяння, як і протягом усього дня.

kapelanstvo.info