У Гарнізонному храмі Львова молилися випускники Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

14 червня у львівському Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла УГКЦ відбувся молебень до Христа Чоловіколюбця з нагоди випуску лейтенантів Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Молебень очолив Архиєпископ і Митрополит Львівський Ігор Возьняк у співслужінні з о. Степаном Сусом, головою Центру військового капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ та настоятелем Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла, військовими капеланами Національної академії о. Андрієм Хомишиним та о. Юрієм Балухом та ієреями Гарнізонного храму. Також у спільній молитві взяли участь випускники та офіцери військового закладу на чолі з начальником академії, генерал-лейтенантом Павлом Ткачуком.

У своєму пастирському слові митрополит Ігор подякував випускникам за те, що у часі війни вони одягли військову форму та невпинно захищають кордони України від агресора. Митрополит зазначив, що Церква щоденно молиться за них. В свою чергу, генерал-лейтенант Павло Ткачук під час своєї промови сказав, що зараз бойові дії відбуваються не лише на суходолі, морі чи у повітрі. Війна триває в головах і душах людей. І у цьому протистоянні нам допомагає віра. Він подякував митрополиту та військовим капеланам за їх ревну працю та служіння в академії, духовний супровід курсантів та їх родин.

По завершенню молитви всіх випускників академії митрополит поблагословив та окропив свяченою водою.

kapelanstvo.info