У Гошеві провели реабілітацію бійців АТО

У Гошівському монастирі сестер Пресвятої родини від 25 до 31 липня провели духовно-психологічне розвантаження для бійців, які повернулися із зони бойових дій та їхніх дружин, організоване Комісією УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я.

В атмосфері добра, співпраці та єдності проходив кожний день. Учасники реабілітації мали змогу духовно відновитися, пізнати один одного та стати однією великою родиною. Кожний день був наповнений цікавими і хвилюючими моментами, які кожен відчував та переживав у свій особливий спосіб. Розмови з духівниками і психологами проходили в простій і невимушеній атмосфері. Зустріч з чудовою майстринею та створення патріотичних магнітів з природних матеріалів надихала творити.

Вечір патріотичної пісні під звуки гітари, молитва в каплиці за Україну в особливий спосіб додали сили, скріпили та збагатили кожного з нас. Захоплююча подорож в гори на трамваї та похід в унікальний сучасний музей «Центр спадщини» – так ми провели цей незабутній час у дружній спільноті.

Джерело: news.ugcc.ua