У Генеральному Штабі ЗС України та Головному управлінні внутрішніх військ МВС України відбулася коляда

15 січня на території Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України, було організовано Різдвяний концерт. Організували це дійство військові капелани: о.Дам’ян Габорій та бр. Теоктист Міщук, ЧСВВ. Святкова програма була організована молоддю з парафії св.Василія Великого УГКЦ (м.Київ) і складалася з вертепу та колядок. Виступ був приготовлений для військовослужбовців, які обслуговують ці військові структури.

«Різдво Ісуса у Вифлеємі означає, що з нами Бог! Різдвяний час повертає нас знову до пережиття цієї знаменної події – народження Ісуса Христа, нашого Месії. Месія, або інакшими словами «посланець», має виконати дуже конкретне завдання: відкупити кожну людину та дарувати їй спасіння. Син Божий прийшов, щоб народитися у Вашому домі та розв’язати всі труднощі. Найперше Він прощає нам гріхи, а ми простімо наших ближніх та допоможімо людям в потребі. І це є початок Царства Божого на землі. Радістю веселої коляди поділімося із хворими, в’язнями, дітьми-сиротами, студентами, військовими та самотніми особами» – цими словами завершив свято о. Дам’ян Габорій.

Після завершення виступу на організаторів цього дійства чекав святковий військовий почастунок, під час якого прозвучали колядки та віншування.

Цього ж дня коляда завітала до Головного управління внутрішніх військ МВС України.

За словами військового капелана бр.Теоктиста, одним з аспектів “живої парафії”, до якої нас закликає Блаженіший Святослав, є і капеланське служіння. Тому ця програма була підготовлена молоддю з нашої парафії спеціально для військовослужбовців та для їхніх сімей. Таким чином, плануємо ще відвідати інші військові частини Київського гарнізону, військові містечка та військові гуртожитки».

Повідомив о. Дам’ян Габорій