У Гарнізонному храмі встановили пам’ятний банер із загиблими воїнами 80-ої окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ

У суботу, 4 червня, у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла відбулася поминальна молитва та встановлення пам’ятного банера з фотографіями воїнів Героїв 80-ої окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ.

Очолив молитву о. Степан Сус, голова Центру військового капеланства та настоятель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ. Вшанувати пам’ять загиблих Героїв прибули родичі, друзі та військовослужбовці 80-ої ОДШБ.

У Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла розташована так звана “стіна пам’яті”, де знаходяться банери із фотографіями загиблих Героїв Майдану та АТО. Зокрема, зберігається березовий хрест, який вцілів під час ракетних обстрілів наметового містечка українських військових у с. Побєда, що на Луганщині.

Джерело: Капеланство.info