У Гарнізонному храмі відбулась екуменічна молитва з нагоди Дня міста Львова

3 травня 2015 року, у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (вул. Театральна, 11) відбулась екуменічна молитва з нагоди Дня міста Львова. У молитві взяли участь представники різних християнських конфесій. Зокрема, у молитві взяв участь о. Степан Сус – настоятель Гарнізонного храму та Голова Центру Військового Капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ.

«Я хотів би привітати вас із Днем нашого славного міста Львова. Особливо подяка нашим воїнам, які сьогодні знаходяться тут, в цьому храмі, і особливо батькам та матерям тих, хто відійшов у вічність, захищаючи нашу державу» – сказав владика Димитрій (Рудюк), Митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП.

Усі присутні на молитві просили у Господа миру, добра для держави та всього українського народу.

Капеланство.info