У Гарнізонному храмі прощатимуться із загиблим захисником

Львів прощається із загиблим в АТО Андрієм Іванишиним. Військовослужбовець 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила загинув у неділю, 11 березня. Поховають Андрія на Личаківському кладовищі.

Сьогодні, 13 березня, о 19.30 год в помешканні, де жив Андрій, відбудеться парастас (вул. Чукаріна, 30, кв. 60).

Завтра, 14 березня, відбудеться прощання та чин похорону:

09.45 год – панахида, прощання (вул. Чукаріна, 30, кв. 60)

11.00 год  – чин похорону в Гарнізонному храмі св. ап. Петра і Павла (вул. Театральна)

12.00 год – похорон на Личаківському кладовищі (поле почесних поховань №76)

Андрій Іванишин – військовослужбовець 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила. Народився 20 квітня 1976 р. Навчався у Львівській ЗОШ № 89 та Львівському технікумі залізничного транспорту. З 1994 до 2000 років проходив службу в ЗСУ. З 2001 до 2017 працював на різних роботах. З 2018 року – служба в ЗСУ.

Загинув у неділю, 11 березня. За даними прес-центр штабу АТО, підірвався під час виконання завдання з перевезення майна.

Загиблий мешкав на Сихові. У нього залишилась матір. До Львова тіло Андрія Іванишина привезуть сьогодні, у вівторок.

Львівська міська рада закликає мешканців та гостей міста у цей день утриматися від гучних святкувань, особливо під час похорону та проведення поминальних богослужінь.