У Гарнізонному храмі прощалися з полеглим воїном Андрієм Іванишиним

14  березня у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла відбулось прощання із Андрієм Іванишиним, військовослужбовцем, який загинув на Сході України.

Похоронне богослужіння очолив о. Тарас Михальчук – капелан Західного регіонального управління прикордонної служби України та священослужитель Гарнізонного храму ЛА УГКЦ, у співслужінні о. Андрія Хомишина, о. Всеволода Семененка, о. Тараса Свища, о. Володимира Адамчука, а також військових капеланів Львівської архиєпархії.

Провести в останню дорогу загиблого за мир в Україні бійця прийшли родичі, військовослужбовці, товариші, представники влади та мешканці міста.

Опісля прощальної молитви у храмі похоронна процесія відправилась на Личаківський цвинтар, де відбувся чин похорону на полі почесних поховань №76.

kapelanstvo.info