У Гарнізонному храмі прощались із волонтером Володимиром Боднаром

Сьогодні, 15 червня 2015 року, о 11:00 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) львів’яни прощались із  Новітнім Героєм України, волонтером Володимиром Боднаром, який загинув в зоні АТО.

popasna

Похоронне богослужіння очолив о. Степан Сус – Настоятель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла у співслужінні: о. Тараса Михальчука, о. Андрія Хомишина, о. Андрія Сіданича, душпастирів Гарнізонного храму; о. Олексія Коростіля, Настоятеля храму в селі Липники, о. Володимира Пігійчина, Настоятеля храму в місті Городок та о. Івана Заяця, військового капелана Римо-Католицької Церкви. Провести в останню дорогу Новітнього Героя України прийшли родичі, військовослужбовці, товариші та мешканці міста. Після цього похоронна процесія відправилась на Личаківський цвинтар, де відбудеться чин похорону на полі почесних поховань №76.

popasnaf

Довідка: 45-річний підприємець-волонтер Володимир Боднар доставляв допомогу бійцям Нацгвардії, був активістом ГО “Варта-1”. Загинув 17 травня 2015 року в наслідок підриву на фугасі неподалік м. Попасна, Луганської області. У чоловіка у Львові залишилася дружина і троє дітей.

Капеланство. info