У Гарнізонному храмі прощалися з Новітніми Героями України

26 березня 2016 року, о 12:00 год у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла львів’яни прощались із  Новітніми Героями України, Віктором Коренівським та Максимом Дзюбаном, які загинули в зоні АТО.

Похоронне богослужіння очолив о. Степан Сус, настоятель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла та голова Центру військового капеланства. Разом із головним військовим капеланом Львівської архиєпархії заупокій Героїв України молились: о.Андрій Сіданич, військовий капелан Ліцею ім. Героїв Крут, о. Сергій Швагла, настоятель храму Воскресіння ГНІХ (м. Львів) та військові капелани Римо-Католицької Церкви на чолі з о. Іваном Заяцем.

Провести в останню дорогу Новітніх Героїв України прийшли родичі, товариші, військовослужбовці, представники влади та мешканці міста. Після цього похоронна процесія відправилась на Личаківський цвинтар, де відбувся чин похорону на полі почесних поховань №76.

Вічна пам’ять Новітнім Героям України!

IMG_2054

IMG_2062