У Гарнізонному храмі прощались із Новітнім Героєм України, львів’янином Юрієм Нагорним

28 листопада 2015 року, об 11:00 год у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) львів’яни прощались із  Новітнім Героєм України, Юрієм Нагорним, які загинув в зоні АТО.

Похоронне богослужіння очолив о. Степан Сус – Настоятель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла та Голова Центру Військового Капеланства. Разом із головним військовим капеланом Львівської архиєпархії заупокій Героя України молились: о. Тарас Михальчук, військовий капелан 184-го навчального центру при Національній академії сухопутних військ, який діє на території Яворівського полігону о. Андрій Сіданич військовий капелан Ліцею ім. Героїв Крут та о. Іван Заяць військовий капелан Римо-Католицької Церкви. Провести в останню дорогу Новітнього Героя України прийшли родичі, товариші, військовослужбовці та мешканці міста. Після цього похоронна процесія відправилась на Личаківський цвинтар, де відбудеться чин похорону на полі почесних поховань №76.

Вічна пам’ять Герою України!

Довідка. Нагорний Юрій Васильович (24.10.1988 – 11.07.2014 рр.) – солдат 24-ї окремої механізованої бригади. Загинув під час обстрілу бойовиками з установки «Град» блокпосту в районі с. Зеленопілля Луганської області.

Указом Президента України № 144/2015 від 14 березня 2015 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Капеланство.info