У Гарнізонному храмі молилися за полеглих бійців 80-ої бригади у бою під с. Весела Гора

5 вересня о 12:00 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ відбулася заупокійна Літургія за загиблих бійців 80-ої окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ, які полягли у бою під с. Весела Гора на Луганщині.

На спільну молитву прийшли сім’ї Героїв України, військовослужбовці та мешканці міста. Очололив молитву о. Тарас Михальчук, душпастир Гарнізонного храму та капелан 184-го навчального Центру Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного. Після Літургії присутні помолилися панахиду біля пам’ятного банера загиблим військовослужбовцям 80-ої бригади.

Довідка. Засідка під Веселою Горою — диверсія проросійських сил, влаштована 5 вересня 2014 року біля блокпосту села Весела Гора Луганської області.

Блокпост в районі Веселої Гори напередодні 5 вересня 2014 р. був зайнятий українськими підрозділами. Проте з невстановлених причин українські сили полишили його. Цей блокпост зайняли підрозділи проросійських бойовиків, який залишався під українським прапором.

Невдовзі їхала колона «Айдару». Зупинившись на блокпості і дізнавшись назву батальйону, російські формування відкрили вогонь на ураження. Прорватися до своїх змогло лише 3 бійців батальйону.

Невдовзі стався другий бій: тим же маршрутом рухалася колона 2-го батальйону 80-ої ОДШБ. Внаслідок бою десантники втратили 23 людини. У цтому бою ворог поніс значно чисельніші втрати, ніж українські війська.

Джерело: Капеланство.info