У Гарнізонному храмі Львова зібрано понад 14 млн. грн пожертв для військових та їх родин

Голова Центру Війського Капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ – отець Степан Сус – розповів міністру оборони України Степанові Полтораку про діяльність Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла та допомогу, яку надають люди для підтримки бійців АТО.

24 липня за діями багатонаціональних підрозділів у ході українсько-американського штабного навчання «Репід Трайдент – 2015», котрі відбуваються на Яворівському військовому полігоні, спостерігали військові високопосадовці та дипломати з 18 країн світу. До заходу також долучився отець Степан Сус (на світлині) – голова Центру Війського Капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ, настоятель Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла.

Про це головний військовий капелан повідомив на своїй сторінці у «Facebook». Під час зустрічі отцю Степану вдалось поспілкуватись із міністром оборони України – Степаном Полтораком.

Душпастир розповів міністру про діяльність Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла та допомогу, яку надають люди для підтримки бійців АТО. Окрім цього, обмінялись думками про роль військових капеланів УГКЦ в зоні АТО.

У Гарнізонному храмі впродовж 2014-2015 років було зібрано понад 14 млн. грн пожертв для військовослужбовців, які перебувають в АТО, а також поранених та членів їхніх родин. Про це повідомили на інформаційному порталі пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ «Капеланство.info».

dailylviv.com