У гарнізонній святині відбулася заупокійна молитва за першими Героями Небесної сотні

22 січня 2015 року, у День Соборності України, у гарнізонному храмі Святих апостолів Петра і Павла (вул. Театральна, 11) відбулася панахида за першими загиблими активістами Революції гідності. Цього дня вшановували пам’ять Героїв Небесної сотні – Юрія Вербицького, Сергія Нігояна та Михайла Жизневського. реклама Заупокійну молитву очолив о. Степан Сус, голова Центру військового капеланства та настоятель Гарнізонного храму, у співслужінні з: о. д-ром Михайлом Димидом, активним учасником Революції гідності, о. Тарасом Михальчуком, військовим капеланом ліцею ім. Героїв Крут, о. Романом Довганем, студентським капеланом Львівської комерційної академії, та д-ном Арменом Акоґяном із Вірменської Апостольської Церкви.

У панахиді також взяли участь родичі загиблих, громадські активісти, представники місцевої влади та вірменської громади. По завершенні заупокійного богослужіння духовенство разом із представниками влади, громадськими активістами, родичами загиблих та присутніми в храмі львів’янами відправилися на Личаківське кладовище, де відбулося покладання квітів на могилу Героя Небесної cотні Юрія Вербицького. Пригадуємо, саме рік тому цими днями на Майдані в Києві відбулися вбивства активістів Революції гідності, котрі стали першими Героями Небесної сотні. Організатори заходу: активісти львівського Євромайдану, Громадський сектор майдану, Конгрес української інтелігенції, Комітет Майдану Львівщини, студентські організації, представники міської та обласної ради та низка громадських формувань.

БРІЗ