У Дрогобичі святий Миколай зустрівся з родинами військовослужбовців

На запрошення Цетру душпастирства молоді Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ військовослужбовці військової частини А1108, що у м. Дрогобичі, разом зі своїми дітьми та рідними взяли участь у театралізованому дійстві для всіх поколінь з нагоди Дня святого Миколая.

Своїх захисників вітали дитячо-юнацькі колективи: рок-гурт «ModernFolk», театр тіней «Shadow Fight», танцювальна студія «NLB», велетенські казкові герої «PANDA – show» та сучасний молодіжний театр «Gloria».

На завершення свята усіх присутніх привітав святий Миколай у супроводі чарівних ангелів, які вручили всім дітям смаколики та цукерки. Охочі познайомитись зі святим Миколаєм особисто по завершенні дійства могли завітати до його хатини і навіть зробити собі на пам’ять родинні світлини.

Також для родин воїнів військової частини А1108, які зараз перебувають у зоні ООС, ініціативна група Молодіжного парламенту м. Дрогобича організувала подарунки та передала їхнім дітям, дружинам та батькам. А безпосередньо до військової частини святий Миколай завітав у сам вечір свята, відвідавши військовослужбовців строкової служби та пригостивши їх мандаринками, смаколиками, цукерками та іншими подарунками. 

Капелан військової частини отець Тарас Коцюба висловив вдячність усім помічникам святого Миколая. “Друзі, саме завдяки вашим спільним зусиллям нам вдалось подарувати святкову радість, родинне тепло та солодкі спогади для наших захисників та їх рідних”, – підкреслив капелан.

За повідомленням о. Тараса Коцюби