У Дрогобичі влаштували концерт та гостину в подяку воїнам АТО

У Дрогобичі в міському Народному домі ім. І.Франка відбувся концерт «Дякую тобі!» за участі Дрогобицького державного музичного училища ім. В.Барвінського та лідера гурту «Мері» Віктора Винника для воїнів АТО та їх родин і друзів.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

До присутніх звернувся єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ владика Ярослав (Приріз), який подякував усім, хто  став на захист України від агресора, розповів, що церква постійно молиться за воїнів, просить Бога, щоб допоміг нашому народові пережити ці виклики.

Завдяки тому, що свідомі люди разом з воїнами стали на захист Батьківщини, вдалося стримати агресію, – зазначалось під час проведення заходу.  Свій посильний внесок у всенародну справу зробила Дрогобиччина, яка вже другий рік постачає на фронт військову амуніцію, продукти харчування, лікарські засоби.

Зокрема, активістами спільноти «Дрогобиччина SOS – допомога армії» доставлено на передову понад 400 т різноманітних вантажів, закуплено і відправлено в АТО 57 автомобілів – джипів, мікроавтобусів, карет швидкої допомоги. Проведено чимало різноманітних акцій, концертів, під час яких відбувався збір коштів і усього необхідного для захисників України.

Координатор громадської ініціативи «Дрогобиччина SOS – допомога армії» Микола Походжай подякував воїнам за патріотизм, мужність і героїзм, які вони проявляють, зупиняючи атаки жорстокого ворога.

Відтак, розпочався концерт, кожен номер якого переповнений зал зустрічав дружніми оплесками.

У фойє Народного дому волонтери частували воїнів смаколиками. Було розгорнуто хвилюючу фотовиставку про солдатські будні на передовій.

Джерело: IA ZIK.