У Дніпропетровську відбувається виїзне засідання правління Української Міжконфесійної Християнської Місії

16 та 17 лютого 2015 року на базі органів й установ виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області проходить виїзне засідання правління Української Міжконфесійної Християнської Місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі». У заході беруть участь офіційні представники Української Греко-Католицької Церкви: о. Костянтин Пантелей (Патріарша Курія) та о. Василь Пантелюк (Донецька Екзархія).
16 лютого відбулися наступні заходи:
– у Інформаційній агенції «Мост Днепр» – прес-конференція на тему «У Дніпропетровську проходить засідання Української Міжконфесійної Християнської Місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі»;
– у Солонянській виправній колонії (№21) (с. Аполонівка Софіївського району) – ознайомлення з умовами, створеними з метою належної реалізації засудженими прав на віросповідання та проведення засідання правління Місії.

Представники Церков, що входять до Міжконфесійної місії, обговорили пропозиції до другого читання законопроекту № 1154 про капеланство та співпрацю з Державною пенітенціарною службою України для розробки Положення про релігійну опіку у пенітенціарній системі.

17.02.2015 року у Дніпропетровському слідчому ізоляторі відбудеться ознайомлення з умовами, створеними з метою належної реалізації ув’язненими прав на віросповідання та проведення засідання правління Місії. Від так священики відвідають поранених у Дніпропетровському військовому шпиталі.

В заході беруть участь члени правління Української Міжконфесійної Християнської Місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі»:

1) протоієрей Віктор ЯЦЕНКО, Голова правління Місії, Голова Синодального відділу Української Православної Церкви у справах пастирської опіки пенітенціарної системи;

2) протоієрей Євген ЗАТІРКА, заступник керівника відділу по духовному вихованню в місцях позбавлення волі Української Православної Церкви (Київський Патріархат);

3) єпископ Віктор Лободенко Релігійного Центру Божої Церкви Християн Віри Євангельської України;

4) пастор В’ячеслав КОГУТ, керівник Відділу соціального служіння Всеукраїнського Союзу Християн Віри Євангельської;

5) пастор Сергій ЛУЦЬКИЙ, керівник Відділу капеланського служіння Української Уніонної Конференції Церкви Адвентистів Сьомого Дня;

6) Євген ДМИТРІЄВСЬКИЙ, Старший пастор тюремного служіння Союзу Вільних Церков Християн Євангельської Віри України;

7) пастор Олександр ПУХЛЯК, керівник тюремного служіння Об’єднання Незалежних Харизматичних Християнських Церков України;

8) диякон Віктор ДУДКА, керівник тюремного служіння Всеукраїнського Союзу об’єднань Християн Євангельських Християн-Баптистів;

9) протоієрей Костянтин ПАНТЕЛЕЙ, секретар Місії, керівник Відділу Курії УГКЦ з душпастирства у пенітенціарній системі України.

Від Державної пенітенціарної служби України:

1) Ігор АНДРУШКО, начальник управління соціально-психологічної роботи із засудженими апарату Державної пенітенціарної служби України полковник внутрішньої служби;

2) Олександр ВЕДМІДСЬКИЙ, заступник начальника управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області полковник внутрішньої служби.

У заході також беруть участь представники релігійних та громадських організацій Дніпропетровщини.

Пенітенціарне душпастирство