У Дніпрі відкрили фотовиставку «Сильні духом. Мами»

7 серпня в експозиції музею «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО» відбулось відкриття фотовиставки «Сильні духом. Мами».

“Завдяки взаємодії ТАПС-Україна та Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ ця виставка приїхала у наше місто щоб розповісти та нагадати про героїчний подвиг військових та безмежну любов та силу матерів, які втратили найрідніших людей у російсько-українській війні”, – про це розповіла Голова правління громадської організації «ТАПС-Україна» Татьяна Хорольская.

Дванадцять мам з різних куточків України, які втратили синів на війні, але знайшли сили жити далі, стали підтримкою та прикладом для інших, займають активну громадянську позицію: саме вони є героїнями фотопроекту.
З м. Дніпро прийняла участь у проекті Любовь Полевая, мати загиблого Дмитра Польового.

Мати загиблого військовослужбовця, учасниця та керівник фотопроєкту Наталія Дубчак говорить: «Багато героїнь нашого фотопроекту не дочекалися з війни єдиного сина. Це нестерпний материнський біль і зранене серце. І вийти з такого стану не кожен зможе. Змусити себе щоденно робити щось нове — це подвиг. Серед нас є матері, які кардинально змінили стиль життя і роботу. Хтось був учителем, а потім став волонтером, а хтось народив та виховує дітей. Кожна мама — сильна, мужня та вольова особистість. Ця виставка — найкраща пам’ять про наших героїчних синів, які віддали життя за вільну Україну».

facebook.com/tapsukraine/