У День Збройних Сил України у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла відслужили архиєрейську Божественну Літургію

6 грудня у Львові з нагоди 9–тої річниці відкриття Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла та Дня Збройних Сил України у Гарнізонному храмі відбулася архиєрейська Божественна Літургія.

Молитву очолив владика Ігор (Возьняк), Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ, у співслужінні владики Степана (Суса), єпископ Курії Києво-Галицького Верховного Архиєпископа, о. Тараса Михальчука, настоятеля храму, о. Андрія Хомишина, синкела у справах капеланства Львівської архиєпархії, військових капеланів та капеланів Збройних Сил Канади. Разом з духовенством молилися військовослужбовці Збройних Сил України, офіцерський склад Національної академії сухопутних військ, офіцери львівського гарнізону та військовослужбовці Збройних Сил США та Канади.

У своєму пастирському слові митрополит Ігор наголосив, що сьогодні ми маємо свою армію, військові навчальні заклади, маємо гідних командирів, військових капеланів, патріотів та мужніх воїнів, які протистоять агресії російських військових на сході нашої держави. Митрополит також висловив подяку начальнику Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенанту Ткачуку Павлу Петровичу, всім викладачам, курсантам та працівникам за гідне служіння, патріотизм та відданість своїй Батьківщині.

«Ми вітаємо наших військовослужбовців зі святом Збройних Сил України, з іншої сторони низько схиляємо наші голови перед тими, які віддали свої життя, захищаючи нас. Усьому нашому війську, нашим капеланам та волонтерам слава! А спочилим героям вічна пам’ять та мирний упокій!» – наголосив митрополит.

По завершенню Божественної Літургії митрополиту Ігорю Возьняку від імені міністра оборони України Андрія Тарана було вручено нагрудний знак пошани Збройних Сил України «За вагомий внесок у Збройні Сили України». Пам’ятні відзнаки також отримали владика Степан Сус, настоятель Гарнізонного храму о. Тарас Михальчук, синкел у справах капеланства о. Андрій Хомишин, військові капелани, волонтери та військовослужбовці.

kapelanstvo.info