У День Збройних Сил України проведено міжконфесійну молитву

6 грудня 2014 року в гарнізонному храмі м. Львова військовий єпископ УГКЦ Михаїл Колтун звершив Божественну Літургію разом із отцями-капеланами, відтак відбулася молитва за участю духовенства УГКЦ, РКЦ, УПЦ та Вірменської Апостольської Церкви.

Військову молитовну громаду, очолювану начальником Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенатом Ткачуком Петром Павловичом, представляли офіцерський склад військового навчального закладу та курсанти.

Представники церков вітали воїнів із їхнім професійним святом та промовляли свої молитви за українське військо та мир у світі.

Поздоровляючи військовослужбовців єпископ Михаїл наголосив, що весь народ вельми цінує служіння воїнів: «Ми сьогодні святкуємо вас та ваш професійний дорібок служити своїй Батьківщині. Більшість із нас є переконані, що багато що залежить від війська і тому важливо, який дух серед воїнів, яка в нього віра, чим вони мотивують свої дії. Українці покладають надію на ваші професійні здібності, на зусилля тих, які сьогодні на передовій, які тут в тилу, і всіляко виражають свою підтримку».

Архипастир запитав присутніх у храмі: «Коли ми стоїмо перед загрозою життя на кого нам покласти надію?» Звичайно, що «на Бога і на того, хто покладає надію на Нього, бо той, хто на Бога надіється сповняє його волю супроти ближнього». «Це є стимул сповняти свій священний обов’язок дивлячись у вічі всім небезпекам, бо Господь нам запевняє свою поміч і силу кажучи: «Не бійтеся, я з вами». Далі владика заохочував до відваги, яка «походить від Бога і в ній Він діє. Що більше, навіть через кволого Господь може зробити великі справи, так як колись на Майдані», – сказав проповідник.

Наприкінці архиєрей закликав воїнів «довіритися Богові так, щоб мати силу сповняти священний обов’язок перед Батьківщиною та здати екзамен на нашу гідність, любов, витривалість і чесність».

Прес-служба єпархії