У день свята собору Архистратига Михаїла капелани завітали до військових частин Київського гарнізону

21 листопада, у день свята собору Архистратига Михаїла капелани о. Любомир Яворський та о. Дамян Габорій завітали до військових частин Київського гарнізону з короткою наукою з приводу свята.

Отець Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України, звернувся до військовиків: «Сьогодні ми маємо свято Архангела Михаїла, котрий є вищою небесною силою, що прославляє Бога разом з десятками тисяч інших ангелів. Ми ж із вами прославляємо Бога тут – на землі. У нашому житті ми маємо прислухатися більше до тих добрих ангелів, а це означає – не кривдити наших співбратів, допомагати друзям, плекати в собі чесноти». Наостанок отець Любомир побажав військовослужбовцям, щоб Архистратиг Михаїл повсякчас тримав їх у своїй опіці і завжди оберігав на життєвому шляху.

Заступник командира з виховної роботи подякував отцям-капеланам та запросив їх якомога частіше навідуватися з душпастирською наукою до військовослужбовців. Капелани разом з заступником командира запланували наступні зустрічі в частині та їхню тематику.

Прес-служба Департаменту капеланства