У День Матері Блаженніший Святослав зустрівся з матерями полеглих українських воїнів

14 травня, у День Матері, в Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ відбулася зустріч Блаженнішого Святослава з матерями полеглих Героїв України. Захід пройшов в рамках проєкту Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ.

На зустрічі були присутні сорок матерів з Львівщини, Тернопільщини, Київщини, Кривого Рогу, Кропивницького та з міста Києва. Розпочався захід з Божественної Літургії, під час якої Блаженніший Святослав звернувся до матерів з привітальним словом.

«Дорогі матері, прийміть сьогодні поклін, повагу і молитву за вас вашої матері-Церкви. Споглядаючи обличчя на фотографіях ваших загиблих дітей, віримо, що вони є в руках Божих біля джерела вічного життя. Ми віримо, що вони сьогодні є учасниками остаточної перемоги, яка є перемогою над смертю», — сказав духовний лідер.

Далі відбулася панахида за усіх полеглих українських воїнів. Опісля Предстоятель УГКЦ поспілкувався з матерям та словами батьківської підтримки запевнив у своїх постійних молитвах. На згадку про зустріч матері Героїв отримали медальки, освячені Блаженнішим Святославом, та книжку «Леся Українка. Апокриф. Вибране. Чотири розмови про Лесю Українку».

Продовжився захід спільним святковим обідом та концертною програмою. А на завершення учасники зустрічі мали цікаву екскурсію весняним Києвом.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ